Co-branded

A co-branded, vagy magyarul társmárka kártya egy olyan bankkártya, melyet egy kereskedelmi márkával közösen bocsát ki a bank. A márka tulajdonosa és a bank szorosan együttműködik, és gyakran mindketten reklámozzák a konstrukciót, illetve a hozzá kapcsolódó eseményekről, programokról, kedvezményekről, akciókról együtt tájékoztatják az ügyfeleket.

A banknak egy plusz ügyfélkört és plusz bevételt hoz, míg a vásárlónak növeli a vásárlói vagy tagsági lojalitását a márka tulajdonosa felé. A vásárló pedig extra jutalmakat vagy kedvezményeket, akciókat kap a márka tulajdonosától.

A társmárka kártyák általában drágábbak, mint a „sima” bankkártyák, de élmények és lehetőségek tekintetében felülmúlják azt.

Érdekesség, hogy a társmárka szó 2004-ben egy hazai névpályázat eredményeként született meg, éppúgy, mint például a libegő neve.

George Online Díjcsomag Kedvezményes szinten
  • 30 000 Ft jóváírás, ha új ügyfélként nyitod most meg
  • korlátlan ATM készpénzfelvétel, feltételekkel
  • ingyenes átutalás, beszedés havi 400 000 forintig
Részletek
PROMÓCIÓ

Ezek is érdekelhetnek

  • A MagNet Bank ATM szolgáltatásai és ATM hálózata
    Bankszámla

    A MagNet Bank ATM szolgáltatásai és ATM hálózata

    A MagNet Bank ATM hálózata 2020. október 7-től több mint 500 magyarországi Euronet ATM-mel bővült országszerte. Ezekből a mindenkor hatályos lakossági és vállalati kondíciós listák szerinti saját ATM díj alkalmazásával vehetsz fel forint összeget, beleértve az ingyenes készpénzfelvételt is.

    frissítve: 2023. december 18.
  • MBH számlacsomagok 2024
    Bankszámla

    MBH számlacsomagok 2024

    Az MBH Banknál új ügyfelek a korábbi Budapest Bank mobilapplikációját és internetbankját használhatják. Bemutatjuk ezeket az ajánlatokat és a mobilbankjuk legérdekesebb funkcióit is.

    frissítve: 2024. április 1.
  • QR kód lefényképezésével fizetés mobilról
    Bankszámla

    Így használd a mobilodat QR-kódos fizetésre

    A QR-kódos fizetés egy feltörekvőben lévő fizetési mód Magyarországon. Ez elsősorban abból következhet, hogy a Magyar Nemzeti Bank (MNB) egy fizetési szabványt épített rá, amit aztán az állam ingyenessé tett, hogy ezzel segítse az elterjedését a szintén ingyenes alternatíva, a bankkártyás fizetés mellett. Ebben az útmutatóban megismerkedhetsz a hazai azonnali fizetési rendszerre (AFR) épülő QR-kódos fizetéssel és bemutatjuk az alternatíváit is.

    frissítve: 2024. január 12.